Yeni Ürün Alacaklar
Bu sayfa üzerinde yeni ürün alacak kişilerin sıkça sorduğu soruları sizler için ekledik.

Ürün aldım ne zaman kurulur?

Govizyon üzerinden aldığınız her ürün (vds, minecraft sunucu, hosting, alan adı) anında aktif duruma alınmaktadır. Ürününüz aktif duruma otomatik olarak alınmadığı durumda 24 saat içerisinde sistem yetkilileri tarafından tarafınıza teslimi yapılmaktadır.

Ürünü aldım bağlanamıyorum ne yapmalıyım?

Govizyon üzerinden eğer VDS, Oyun Sunucusu kiralaması yaptıysanız müşteri paneliniz üzerinden şu yönergeleri izlemelisiniz: Müşteri Paneli -> Ürün Ve Hizmetlerim -> Satın Alınan Ürün -> Kurulum Yap bu kısma kadar geldiğinizde karşınıza 19 adet işletim sistemi çıkacaktır bu liste üzerinden istediğiniz işletim sistemini seçip şifrenizi belirledikten sonra Yükle tuşuna basmalısınız ardından dakikalar içerisinde sunucunuz aktif olacaktır.

Ürünü aldıktan sonra yükseltebilir miyim?

Hosting/VDS ürünleriniz de dilediğiniz zaman üst pakete geçiş sağlayabilirsiniz. Geçiş'i destek talebi açarak yapmanız çok daha iyi olacaktır ancak govizyon sistemleri otomatik yükseltme için son teknoloji ile donatılmış durumda. Dilediğiniz zaman Müşteri Paneli -> Ürün Ve Hizmetlerim -> Satın Alınan Ürün -> Yükseltme yolunu izliyerek yükseltme yapabilirsiniz.

Ürünü aldıktan sonra iade edebilir miyim?

Govizyon Bilişim ve İnternet Hizmetleri müşterisi satın aldığı ürün veya hizmetlerden ürün satış tarihinden itibaren 3 gün içerisinde hiç bir mazeret göstermeksizin iade talebinde bulunabilir. Koşulsuz iade şartları sadece yeni satın alınan web hosting paketleri için geçerlidir. VPS, VDS, Dedicated sunucu, Lisans, Domain (alan adı), SSL gibi ürün, hizmetler ve yenileme ödemeleri iade kapsamının dışındadır. Müşterinin iade talebi olması durumunda bu talebini e-mail aracılığı ile Govizyon Bilişim ve İnternet Hizmetleri müşteri hizmetlerine bildirmekle yükümlüdür. Govizyon Bilişim ve İnternet Hizmetleri iadeyi havale, EFT, nakit veya kredi kartı işleminin kısmi iadesi şeklinde gerçekleştirebilir. İade işlemlerinde iade Govizyon Bilişim ve İnternet Hizmetleri'nın belirlediği kaynağa, iade işlemi için gerekli masraf düşüldükten sonra yapılacaktır.